Wydarzenia specjalne

Wydarzenie specjalne

Warsztaty kulinarne

Dla gości, którzy chcieliby poszerzyć swoje horyzonty jeśli chodzi o sztukę gotowania przygotowaliśmy coś specjalnego. Nasi szefowie kuchni- Wojciech Harapkiewicz oraz Kacper Sawoń z pełnym zaangażowaniem wprowadzą Was w kulinarny świat, zdradzą różne sekrety gastronomii a przede wszystkim sprawią, że czas spędzony na nauce będzie czasem pełnym zabawy i uśmiechu.

Oczywiście nie obejdzie się bez degustacji dań, które wspólnie przygotowaliście. Warsztaty kulinarne są wydarzeniem, które w naszej Restauracji jest organizowane cyklicznie. Natomiast jeżeli masz ze sobą grupę znajomych (co najmniej 8 osób) zdecydowanych na wzięcie udziału w tym evencie - śmiało skontaktuj się z nami! Dobierzemy dogodny termin dla obu stron i spotkamy się w Borecznej na wspólnym gotowaniu.

Skontaktuj się
01
02

Wydarzenie specjalne

Oranżeria

Jeżeli zbliża się Wasza rocznica, jeżeli masz w planach oświadczyny ale nie znalazłeś jeszcze idealnego miejsca na tę okazję lub po prostu cenisz sobie całkowitą kameralność oraz intymność podczas wspólnej kolacji to mamy na to idealne rozwiązanie. Serdecznie polecamy degustację naszych dań w oranżerii, którą możesz wynająć na wyłączność. Wynajem oranżerii możliwy jedynie w okresie wiosenno-letnim.

Koszt wynajmu oranżerii: 300 zł

Skontaktuj się
01
02

Wydarzenie specjalne

Wesela

Jeżeli marzysz o weselu w pięknym otoczeniu, Boreczna to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie romantycznego i eleganckiego przyjęcia weselnego.

Ślub na wzgórzu z rozległym widokiem 360 stopni na górę Ślężę, Wzgórza Strzelińskie, Małą i Wielką Sowę, Góry Kamienne i Sudety.

Przyjęcie weselne we wnętrzach w najlepszym stylu i smaku z pewnością doskonale utrwalą się zarówno w pamięci gości, jak i na pamiątkowych fotografiach.

Posiadamy przygotowane i doskonale skomponowane menu specjalnie na wyjątkowe okazje, lecz z wielką chęcią dostosujemy się do Państwa oczekiwań i wspólnie ustalimy, na co mielibyście Państwo największą ochotę.

Serdecznie zapraszamy na wcześniej umówione spotkanie. Odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, wskażemy dostępne terminy oraz przedstawimy ofertę cenową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Skontaktuj się
01
02